Ekologiški, daugkartinio naudojimo šiaudeliai

Ir kiekvienas prisidedam prie švaresnės gamtos...

Šiaudeliai ir jų priedai

Kiekvieno pasirinkimas rūpintis tuo, kas bus po manęs, ar jau dabar prisijungti prie žmonių, kuriems rūpi mūsų planetos ateitis - saulės ryškumas ir skaistumas, žolės minkštumas, vandenynų vaiskumas. Jei jungiatės prie pastarųjų čia rasite puikius įrankius žengti pirmus žingsnius: stikliniai šiaudeliai, metaliniai šiaudeliai, bambuko šiaudeliai.
Tik sumažintas sunaudojamo plastiko kiekis leis aplinką išlaikyti švaresne. Dažnai plastikiniai gaminiai nepapuola į perdirbimo grandinę ir lieka aplinkoje, kur nesuyra šimtą metų ir ilgiau. Jis ypatingai teršia vandenynus ir kenkia jų gyvūnijai. Vis dažniau pasirodo pranešimai apie žuvusius ar sužalotus gyvūnus dėl plastiko 
Keiskim kiek galime pasaulį jau dabar, prisidėdami kiekvienas nedideliu darbu. Kad ir pakeisdami savo vienkartinius indus, įrankius ir vaikų mėgstamus šiaudelius į daugkartinio naudojimo. Čia rasite platų pasirinkimą. Stikliniai šiaudeliai, metaliniai šiaudeliai, bambuko šiaudeliai, ilgalaikiam naudojimui, puiki gimtadienio atributika papuošianti šventinį stalą. O ir vaisių ir daržovių kokteiliai, bei taip vaikų mėgstama kakava, taps dar gardesni. 
Rekomenduoju atidžiau apžiūrėti esamas prekes ir išsirinkti labiausiai tinkančias: nerūdijančio plieno šiaudeliai, įprasto storio ir storesni, stikliniai šiaudeliai - plati spalvų įvairovė, pagal pasirinkimą tiesūs ar lenkti. Bambuko šiaudeliai tiks tiek šaltiems, tiek šiltiems gėrimams gerti.
Kaip saugoti gamtą renkiesi pats: įrankiai ir puodeliai tik daugkartinio naudojimo, atliekų tvarkymas, rūšiavimas ir tai tik kelios alternatyvos. Daugiau čia.

NA, O JEI DAR NEŽINAI KOKĮ ŠIAUDELĮ PASIRINKTI, GALBŪT ATSAKYMĄ RASI MŪSŲ TINKLARAŠTYJE .

 

     APIE MUS...